Niebywałe emocje towarzyszyły Turniejowi Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Końskich uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Bezapelacyjnym zwycięzcom okazało się I Liceum Ogólnokształcące.
Do rywalizacji organizowanej przez klub KSSPR Końskie w czwartek przystąpili uczniowie z czterech koneckich szkół: ZSP nr 1 i nr 2 oraz I i II LO. Wyniki prezentują się następująco:
Półfinały:
I LO Końskie - ZSP nr 2 Końskie 32:19 (16:9)
ZSP nr 1 Końskie - II LO Końskie 24:11 (11:3)
Mecz o 3 miejsce:
ZSP nr 2 Końskie - II LO Końskie 22:15 (10:7)
Mecz o 1 miejsce:
I LO Końskie - ZSP nr 1 Końskie 33:18 (16:6)
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU
1. I LO im. KEN w Końskich trener Wojciech Jasnos
2. ZSP nr 1 w Końskich trener Rafał Przybylski
3. ZSP nr 2 w Końskich trener Sławomir Ferencz
4. II LO im. Marii Skłodowskiej Curie w Końskich trener Piotr Mostowski
Najlepszy strzelec Turnieju - Michał Pałgan (I LO im. KEN w Końskie) - 18 bramek.
Nagrody i puchary najlepszym wręczał Piotr Bocheński, prezes KSSPR Końskie. W trakcie zawodów pogadankę z zakresu profilaktyki uzależnień poprowadziła Wioletta Walcharz - pedagog szkolny.
Zdjęcia:
::attachment{"type":"image","item_id":"532918", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
[FOTORELACJA]30604[/FOTORELACJA]
Smakuj życie dzięki Przyprawom u Ani w Końskich
W tym sklepie znalazłem wszystkie przyprawy które chciałem kupić w innych sklepach. Nie znalazłem ich w Kielcach, Warszawie i wielu innych miastach ale tam je zakupiłem. Gorąco polecam !
Marekck
10:15, 2026-06-27
Pijany kierowca w Kazanowie. Uderzył w słup
Przyklad taki : Kogoś kto nie ma na czynsz ale zależy na zyciu codzienności jest świadomy życia odpowiedzialności ale w jakiś sposób sobie nie radzi itd takich ludzi traktuje sie gorzej jak np ten przypadek . Dlaczego ja czy inni mają sponsorować takiej patologii dach bad glowa żarcie mycie seks spotkania siłownię książki kulturę itd - mam na myśli więzienie . Czemu dla takich :,:;,...... nie ms kamieniołomów i to on jeszcze powinien pracować na na nas nie społeczeństwo na notorycznych przestępców....
Robert
01:23, 2026-06-27
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Kawiarnia "Zardzewiały kaloryferem".
Dachdecker
17:42, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Nazwa moze cos z Żeberkiem?
UrrsK
16:21, 2026-06-26
0 0
[…] Nasza drużyna wygrała Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Końskich. Najwięcej bramek – 18 zdobył Michał Pałgan. Trenerem drużyny jest dyr. Wojciech Jasnos. W trakcie zawodów pogadankę z zakresu profilaktyki uzależnień poprowadziła Wioletta Walcharz – pedagog szkolny. Gratulujemy zwycięzcom! kliknij tutaj, aby zobaczyć […]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz