Porażka w Busku. Żółto-niebiescy wracają na tarczy [zdjęcia]

Zła passa Neptuna Końskie trwa. Po ostatniej porażce z ŁKS-em Łagów teraz lepsi od naszych piłkarzy okazali się zawodnicy AKS-u Busko-Zdrój. W środowe popołudnie żółto-niebiescy przegrali na boisku rywala 1:3.

Mecz dla Neptuna rozpoczął się bardzo źle, bo już w pierwszej minucie meczu gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Kacper Rogoziński. Podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego zdołali jednak wyrównać przed przerwą – z rzutu karnego gola zdobył Michał Smolarczyk.

W drugiej odsłonie do siatki trafiali jednak tylko gospodarze, a w zasadzie jeden z nich: Kacper Rogoziński. Piłkarz ten skompletował bowiem w pojedynku z Neptunem hat-tricka.

AKS Busko Zdrój – Neptun Końskie 1:3
Gol dla Neptuna: M. Smolarczyk

Po pięciu meczach zespół z Końskich zajmuje 13 miejsce w tabeli IV Ligi z dorobkiem czterech punktów. W najbliższą niedzielę o 16:00 koneccczannie podejmą na stadionie przy ulicy Sportowej Hetmana Włoszczowa.