Smyków wygrywa w derbach. Relacja z A Klasy [fotorelacja]

Tylko Klub Sportowy ze Smykowa zanotował wygraną w 9. kolejce świętokrzyskiej A Klasy. Na dodatek było to bardzo prestiżowe zwycięstwo, bo odniesione w pojedynku derbowym. U nas wyniki i zapowiedzi kolejnych spotkań.

Tęcza Gowarczów – KS Smyków 2:4 (2:0)
Gole: Karol Chmielewski 26, Patryk Sutowicz 39 – dla Tęczy;  Aleks Kuśmierczyk (trzy), Dawid Kołodziejczyk – dla Smykowa

Mecz obfitował w emocje i zwroty akcji. To Tęcza w derbach prowadziła po pierwszej połowie 2:0! Ostatecznie jednak smykowianie zdobyli trzy punkty. KS Smyków po tej wygranej jest na piątym miejscu w tabeli A Klasy, Tęcza zajmuje jedenastą pozycję. W przyszłą niedzielę smykowianie o godzinie 14:00 podejmą Radiator$ Stąporków (kolejne derby!), a gowarczowianie na wyjeździe zmierzą się z Astrą Piekoszów.

MSS Klonów Masłów – Partyzant Radoszyce 2:0 (1:0)

Radoszyczanie po porażce spadają na czwarte miejsce w tabeli. W przyszłą niedzielę o godzinie 14:00 na stadionie przy ulicy Krakowskiej podejmą Orlicz II Suchedniów.

Radiator$ Stąporków – ULKS Łączna 2:3 (2:1)

Z nieba do piekła. Stąporkowianie do przerwy prowadzili 2:1 by ostatecznie przegrać 2:3. W tabeli wciąż zajmują znakomite trzecie miejsce. Za tydzień Radiatorsi zmierzą się z KS Smyków.