REKLAMA

Święto rodziny przy Szkole w Dziebałtowie [zdjęcia]

W piątek całe rodziny świętowały w Dziebałtowie. Przy tamtejszym Zespole Placówek Oświatowych odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców i grono pedagogiczne. Na imprezę zaproszeni zostali wszyscy uczniowie wraz z rodzinami, a dzień ten był wolnym od zajęć lekcyjnych.

REKLAMA

Przybyłych przywitała dyrektor szkoły Beata Zbróg, a następnie zaczęła się już bezkresna zabawa. Podczas imprezy dzieci mogły korzystać z następujących atrakcji: dmuchane zamki do zjeżdżalnia i dmuchany plac zabaw z kulkami, byk – rodeo, dojenie krowy, dmuchane igloo wypełnione balonami, fotobudka 3D, malowanie twarzy, zabawy z animatorami (kręcenie balonów, bańki mydlane, gry i zabawy sprawnościowe).

REKLAMA

Dużą atrakcją okazała się ogromna maskotka białego misia, która zabawiała najmłodsze dzieci. Całą imprezę prowadził DJ Gass prowadząc konkursy i zabawy. Dla starszych uczniów, w tym samy czasie, na hali sportowej organizowany był turniej siatkówki.

W poczęstunek zaangażowały się lokalne KGW: Dziebałtów – Panie z KGW przygotowały pyszną grochówke; Wincentów – Panie z KGW Alebabki dostarczyły słodkie naleśniki. Oprócz tego uczestnicy mieli do dyspozycji: hot-dogi, popcorn, zakręconą frytkę, słodycze i napoje.
„Festyn przyciągnął bardzo dużą liczbę uczestników. Zabawa była rewelacyjna! Każdy wyszedł zadowolony i najedzony!” – mówi nam Karolina Kifer, sołtys Starego Dziebałtowa.

Zobaczcie Państwo na zdjęciach jak przebiegała ta zabawa.

Zdjęcia (Małgorzata Makuch):

REKLAMA

One thought on “Święto rodziny przy Szkole w Dziebałtowie [zdjęcia]

  1. […] Święto rodziny przy Szkole w Dziebałtowie [zdjęcia] […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *