TKN Bands z drugim zwycięstwem w amatorskim turnieju [wideo, zdjęcia]

W niedzielę na „Orliku” przy ulicy Południowej w Końskich odbył się drugi, amatorski turniej piłki nożnej organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Fair Play. Podobnie jak podczas pierwszych zawodów, które odbyły się tydzień temu, pierwsze miejsce zajęli TKN Bands.

Do niedzielnych rozgrywek zgłosiło się dziewięć drużyn, co przekłada się na kilkudziesięciu zawodników. Mimo, że pogoda dopisywała jedynie podczas kilku pierwszych meczów oraz finałowego starcia, to widać było, że reprezentanci każdej z ekip nawet pomimo deszczu bawili się świetnie.

Zmagania rozgrywały się w trzech grupach, a ich zwycięzcy – TKN Bands, Zadymiarze i Czarodzieje awansowali do fazy playoff. Od lat rywalizujący w rozgrywkach zespół TKN Bands podczas niedzielnego wydarzenia nie miał sobie równych i pewnie zajął pierwsze miejsce po raz drugi z rzędu. Na drugim miejscu uplasowali się Czarodzieje, którzy pokonali Zadymiarzy.

Przypominamy, że już za tydzień, w niedzielę 23 maja ruszy Konecka Liga Futbolu. Uczestnictwo swojej drużyny w amatorskiej lidze można zgłosić poprzez fanpage Stowarzyszenia Fair Play – TUTAJ lub pod numerem telefonu: 605 312 485.

Play off
TKN Bands – Zadymiarze 3 – 1 (Młodziński 3 – Szymczak)
Zadymiarze – Czarodzieje 2 – 3 (Dajer, Majewski – M. Popielski, J. Popielski, Kabała)
TKN Bands – Czarodzieje 2 – 0 (Młodziński, Baran)