W poniedziałek 9 czerwca odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas 4-6 szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Najlepsi okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich.

W rywalizacji wzięło udział 9 szkół z terenu Gminy Końskie. Nagrody drużynowe i indywidualne wręczył wiceburmistrz Miasta i Gminy Końskie Krzysztof Jasiński.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP 1 Końskie
2. SP Kazanów
3. SP Dziebałtów
4. SP 2 Końskie
5. SP Stadnicka Wola
6. SP Prywatna
7. SP Nieświn
8. SP Modliszewice
9. SP Pomyków
Nagrody indywidualne otrzymali: MVP turnieju - Jakub Krakowiak, najlepszy bramkarz - Piotr Adamek, najlepszy strzelec - Piotr Walkiewicz
Zdjęcia (Akademia Neptun Końskie):
[FOTORELACJA]2338[/FOTORELACJA]
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Kawiarnia "Zardzewiały kaloryferem".
Dachdecker
17:42, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Nazwa moze cos z Żeberkiem?
UrrsK
16:21, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Stufa Cafe
Paweł
15:17, 2026-06-26
Magda Gessler w Stąporkowie. Zagłosuj w ankiecie!
Magda Seller i memiczny burmistrz naprawiacz będą rewoluować smierdzącą bigosem knajpę w której nic się nie dzieje a jedynie hula wiatr
Czellito
13:21, 2026-06-26
0 0
[…] Walczyli o puchar burmistrza Końskich [zdjęcia] […]
0 0
[…] Walczyli o puchar burmistrza Końskich Odbył się turniej piłki nożnej chłopców klas 4-6 szkół podstawowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. W sportowych zmaganiach najlepsi okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Końskich, którzy zdobyli główne trofeum. Czytaj więcej… […]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz