Dziś w Sielpi doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejscu występują utrudnienia. Do szpitala zabrana została jedna osoba.
REKLAMA

fot. PSP Końskie
Z informacji przekazanych nam przez oficera prasowego Państwowej Straży Pożarnej w Końskich, młodszego brygadieria Mariusza Czapelskiego dowiadujemy się, że na drodze wojewódzkiej 728 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia poszkodowany został 48-letni kierowca jednośladu.
O szczegółach opowiada młodszy aspirant Krzysztof Bernat, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich – „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś przed godziną 12 w miejscowości Sielpia Wielka na DW728, 38-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z jadącym w kierunku Radoszyc 48-letnim motocyklistą. Ten w stanie niezagrażającym życiu został zabrany do szpitala w Kielcach.„
REKLAMA
Ruch w miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.
Zdjęcia:














[…] REKLAMA Wypadek w Sielpi z udziałem motocyklisty […]