KSSPR Końskie pokonało w ostatnim meczu rundy jesiennej grając w hali rywala Olimpię Medex Piekary Śląskie, czyli zespół znajdujący się o kilka oczek wyżej w tabeli. „Konie” tym razem zachwyciły stylem!
REKLAMA![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2021/02/DachBud2021.gif)
![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2020/12/Olimpia-Medex-Piekary-Śląskie-KSSPR-Końskie.jpg)
Foto: fanpage Olimpia Medex Piekary Śląskie
KSSPR znakomicie kończy rundę jesienną. Podopieczni trenera Michała Przybylskiego rozgromili grając na wyjeździe Olimpię Medex Piekary Śląskie!
Początek spotkania był wyrównany. Do stanu 7:7 oba zespoły grały punkt za punkt, ale chwilę później rozpoczęła się dominacja Kubały, Sękowskiego i spółki. Do przerwy KSSPR prowadziło trzema golami, a na tablicy widniał wynik 12:15.
REKLAMA![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2025/01/smart-2025-gif.gif)
![](https://tkn24.pl/wp-content/uploads/2024/09/projekt-dieta-dominika-pakula.png)
Druga odsłona na początku to ponownie spokojna gra i dosyć wyrównany pojedynek. Oba zespoły trafiały, a w jej 9 minucie mieliśmy wynik 15:18. Ciągle utrzymywała się 3-4 bramkowa przewaga „Koni”. Końcówka należała do gości w pełni. Zawodnicy trenera Przybylskiego przyspieszyli i porozbijali Olimpię „Medex” Piekary Śląskie. Ostatecznie zwyciężyli 18:28. Kolejny mecz KSSPR rozegra już w nowym roku! W 12 kolejce (30 stycznia) na wyjeździe zmierzy się z potentatem – Orlen Upstream SRS Przemyśl.
Dodajmy, że dzięki wygranej KSSPR jesień zakończy prawdopodobnie na 6 pozycji w grupie D I Ligi.
Olimpia Medex Piekary Śląskie – KSSPR Końskie 18:28 (12:15)