W tym roku lodowisko znajdujące się na Orliku przy ulicy Południowej w Końskich było przygotowane na pierwsze przymrozki i podczas pierwszych minusowych temperatur od razu udało się je uruchomić.
-"Od czwartku nasi pracownicy podejmowali działania związane z oblodzeniem lodowiska. Instalacja została zalana glikolem i jak widać w sobotę pierwsze osoby mogą już korzystać z miejskiego lodowiska." - mówi Krzysztof Jasiński, wiceburmistrz Końskich.
Na tę chwilę wejście na lodowisko i wypożyczenie łyżew jest darmowe. Udało nam się ustalić, że przynajmniej na okres świąteczny oraz ferii zimowych dzieci i młodzież na stałe będą mogły za darmo jeździć i wypożyczać łyżwy. Szczegóły dotyczące dorosłych będą jeszcze ustalane.
Obecnie lodowisko pracuje do godziny 21.00 z około 1,5 godzinną przerwą techniczną w trakcie dnia.
O szczegółach funkcjonowania lodowiska będziemy jeszcze Państwa informować.
Zdjęcia:
::attachment{"type":"image","item_id":"531967", "alt":"zdjęcie", "title":"", "longSide":"800"}
[FOTORELACJA]30532[/FOTORELACJA]
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
A jak ma wyglądać remont pod gorącą wodę w mieszkaniu w bloku?
gość
06:57, 2026-06-24
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
Woda będzie droga !
Wyborca
23:45, 2026-06-23
Ruszają wymiany piecyków na CWU w Końskich!
Nic o cenach? Czy ludzie wiedzą jakie ceny będą płacić po tym "remoncie"?
Mieszkaniec
18:26, 2026-06-23
Kuriozalna sytuacja na Komendzie w Końskich
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten,który poszedł na komendę załatwić prostą sprawę i nie trafił do więzienia. Więzienia są pełne petentów usiłujących rozmawiać grzecznie z policjantami.
uwolnić niewinnego
13:22, 2026-06-23
0 0
Lodowisko lodowiskiem a od 3 lat nie ostrzą łyżew
a maszyna do ostrzenia stoi na zapleczu
bo jak się tłumacza pracownicy
"a bo nie ma KTO kupić kamienia do ostrzałki"
To ja się pytam w imieniu mieszkańców gminy Końskie:
"w czym jest problem by zakupić ten kamień i ile on kosztuje"?
To może pan burmistrz sprezentuje mieszkańcom ten kamyk pod choinkę z naszych gminnych pieniążków?
Z góry dziękujemy i życzymy przyjemnego ślizgania :)
Wesołych Świąt
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tkn24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz