REKLAMA

8,5 tony żywności trafiło do gminy Smyków [zdjęcia]

W poniedziałek żołnierze 10 Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej dostarczyli z Kieleckiego Banku Żywności do Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Królewcu ponad 8,5 ton artykułów żywnościowych, które mają trafić do najbardziej potrzebujących mieszkańców. 

REKLAMA

W ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 – Podprogram 2019 pierwsze paczki żywnościowe dla osób zakwalifikowanych do pomocy zostały wydane w styczniu tego roku, druga partia dotarła w kwietniu, teraz rodziny otrzymają trzecią i ostatnią dostawę.

REKLAMA

„Składam podziękowania dla pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Królewcu pani Annie Cholewińskiej za udostępnienie hali sportowej oraz wszelką okazaną życzliwość i pomoc, dla pani Anny Bednarczyk kucharki Szkoły Podstawowej w Królewcu za przygotowanie ciepłego posiłku dla żołnierzy WOT. Słowa podziękowania kieruję do żołnierzy 10 Świętokrzyskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy pomagali przy rozładunku żywności oraz dla wszystkich pań, które na równi z żołnierzami ciężko pracowały przy rozładunku ponad 8,5 ton artykułów żywnościowych” – mówi Renata Marzec z GOPS-u w Smykowie.

Zdjęcia (UG w Smykowie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *