REKLAMA

Akademia Handball Kids zaprasza! Zacznij przygodę z piłką ręczną

Końskie w świecie sportu od lat kojarzy się przede wszystkim z piłką ręczną. Szkolenie szczypiorniaka zawsze stało u nas na wysokim poziomie. Od jakiegoś czasu istnieje możliwość poznania tego sportu też przez najmłodsze dzieci, bo w mieście powstała Akademia Handball Kids. Obecnie prowadzi ona nabór – kontakt tel. 506 313 118.

REKLAMA

Treningi w akademii przewidziane są dla dzieci już od 5 roku życia, a udział w nich biorą zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Piłka ręczna na tym etapie jest zupełnie bezkontaktowa – nie ma tutaj mowy o agresji czy kontuzjach. Dzieci przede wszystkim uczestniczą w zabawach z piłką, poznają zasady szczypiorniaka, grają w wersję bezkontaktową handballu. Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej przewidziane dla roczników 2011-2018.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich, zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 506 313 118. A już od 31 lipca Akademia Handball Kids zaprasza na darmowe zajęcia w ramach Aktywnych Wakacji organizowanych przez gminę Końskie. Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakacie poniżej:

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *