REKLAMA

Anna Krupka kończy kampanię wyborczą w Końskich [wideo, zdjęcia]

Poseł Anna Krupka w wyborach do Europarlamentu, które odbędą się już w najbliższą niedzielę startuje z czwartego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Ze swoją kampanią w piątek finiszowała w Końskich. 

REKLAMA

„Spotykam się z mieszkańcami, więc dla mnie te kampanie wyborcze niewiele różnią się od mojej aktywności. Zawsze staram się być blisko mieszkańców, wsłuchiwać się w ich głos i tak było także w tej kampanii. Spotykałam się z mieszkańcami, odwiedziłam wszystkie powiaty województwa świętokrzyskiego. Rozmawiałam z mieszkańcami naszego regionu na targowiskach, bazarach, ale także spotykałam się w centrach miast na rynkach tak, by rozmawiać o tym, jak mieszkańcy oceniają to co dzieje się w kraju, ale także w Unii Europejskiej […] Mieszkańcy są zaniepokojeni gigantyczną falą podwyżek, która nadchodzi i które będą się wiązały ze wzrostami cen energii w lipcu. To będą często wzrosty o 45%, jak w przypadku gazu. Mieszkańcy są tym zaniepokojeni” – mówiła nam na Targowicy Miejskiej w Końskich poseł Anna Krupka.

REKLAMA

Krupka narzekała też na obecny rząd i jego działania. Mówiła między innymi o wygaszeniu Funduszu Inwestycji Strategicznych –„My mówimy stanowcze nie. Wraca stare, to jest polityka odwróconych pleców do mieszkańców takich regionów jak województwo świętokrzyskie. Na to nie ma naszej zgody”  – dodaje parlamentarzystka.

Posłanka przed niedzielnymi wyborami jest w dobrym nastroju –„Wierzę, że Prawo i Sprawiedliwość w tych wyborach 9 czerwca wygra i dzięki temu wprowadzimy największą liczbę europosłów z Polski”.

Annie Krupce podczas spotkań z mieszkańcami towarzyszyli: radny Rady Miejskiej Łukasz Kubka oraz burmistrz Końskich Krzysztof Obratański –„Takie miasto jak Końskie nie może rozwijać się tylko w oparciu o własne zasoby. Bardzo ważne jest jakie są szanse na pozyskiwanie środków zewnętrznych. Mogę powiedzieć, że spośród parlamentarzystów, z którymi zdarzyło mi się w przeszłości współpracować p. Ania Krupka była jednym z najbardziej skutecznych przedstawicieli tych, którzy nam dobrze życzyli. Dzięki jej pomocy i wsparciu bardzo wiele rzeczy się udało” – mówił nam włodarz.

Przypomnijmy, że poseł Krupka to także szefowa wojewódzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości w regionie świętokrzyskim.

REKLAMA

4 thoughts on “Anna Krupka kończy kampanię wyborczą w Końskich [wideo, zdjęcia]

 1. Tekaeniak pisze:

  A gdzie ta ,,sierota” co starosta chciała zostać?

 2. ewa pisze:

  A gdzie tych dwóch orłów co do spółek chcieli?

 3. Koń pisze:

  Nie ma rzecznika ,po prostu kupka
  śmiechu.

 4. Kleks pisze:

  Sierota był widziany pod Łodzią u farbiarza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *