REKLAMA

Atak nożownika w gminie Stąporków. Ranny mężczyzna zabrany do szpitala

W poniedziałek w godzinach popołudniowych w gminie Stąporków doszło do ataku nożownika. Młody mężczyzna dźgnął 49-latka. Policja zatrzymała sprawcę.

REKLAMA

REKLAMA

– „Chwilę po godzinie 17:00, dyżurny koneckiej jednostki dostał informację, z treści której wynikało, że na terenie gminy Stąporków, 49-latek miał zostać ugodzony nożem. Funkcjonariusze, przybyli na miejsce, potwierdzili to zdarzenie i chwilę później zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Stąporków, który miał ugodzić 49-latka. Ten, w stanie niezagrażającym życiu, trafił do szpitala w Końskich” – informuje sierż. Krzysztof Bernat, oficer prasowy KPP Końskie.

Policja bada okoliczności i przebieg zdarzenia. 22-latek trafił do policyjnej celi, oczekując na podejmowane czynności.

REKLAMA

3 thoughts on “Atak nożownika w gminie Stąporków. Ranny mężczyzna zabrany do szpitala

 1. Toco pisze:

  Stąporków i okoliczne wsie, szczególnie Błaszków to sama patologia. Brak poczucia bezpieczeństwa, szczególnie kobiet i osób ubogich, narażonych na agresję bandytów. Policja nie ma w ogóle pojęcia o tym, co się dzieje i zgłoszeń nie traktują poważnie.

  • BrodawkowaMarchewkowa pisze:

   Jak jesteś ze skarżyska to nie masz prawa tak pisać. W skarżysku młodzież to same ćpuny i alkoholicy. Nie raz słyszałem o libacjach na schodkach gdzieś w centrum.

 2. Mefisto pisze:

  Bardzo dobrze, że o tym piszecie. Bo mogliście napisać, że w Stąporkowie ludzie sami się atakują, a nożownicy są pokrzywdzeni. Tak jak to widzi sąd w Końskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *