REKLAMA

Auto w rowie w Fałkowie. Kierowca zasnął za kierownicą? [zdjęcia]

We wtorek z samego rana w Fałkowie auto typu bus wjechało do przydrożnego rowu. Kierowca najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.

REKLAMA

Wypadek busa w Fałkowie. Foto. OSP KSRG Ruda Maleniecka

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś w miejscowości Fałków kierujący pojazdem marki Peugeot typu bus, jadąc w kierunku miejscowości Ruda Maleniecka prawdopodobnie zasnął, a następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust” – informuje sierż. szt. Marta Przygodzka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

„Samochodem podróżowało 7 osób, wszyscy opuścili pojazd przed przybyciem służb ratowniczych. Trzy osoby doznały obrażeń, były to przecięcia skóry i podejrzenie złamania ręki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej poszkodowanym. W działaniach oprócz naszego zastępu wzięły udział jednostki OSP Fałków, OSP Czermno i dwa zastępy JRG Końskie” – relacjonują strażacy z OSP KSRG Ruda Maleniecka.

REKLAMA

Kierowca oraz jeden z pasażerów zostali zabrani do szpitala na konsultację medyczną. W miejscu zdarzenia nie ma utrudnień w ruchu drogowym.

Zdjęcia (OSP KSRG Ruda Maleniecka):

REKLAMA

One thought on “Auto w rowie w Fałkowie. Kierowca zasnął za kierownicą? [zdjęcia]

  1. konecczanin pisze:

    Te przepusty obok drogi to powinny byc w tej formie zakazane….Moze sie nie znam ale tak mi sie wydaje , ile ofiar juz pochłonely , a ile osób zostało przez nie kalekami,przeciez tu az sie prosi o nieszczescie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *