REKLAMA

Będą utrudnienia drogowe w centrum Końskich

W poniedziałek oraz środę w centrum Końskich będą spore utrudnienia dla kierowców. Najpierw zamknięta będzie ulica Zamkowa, a dwa dni później Iwo Odrowąża. To z uwagi na prace prowadzone w związku z budową nowego ronda.

REKLAMA

Wyznaczony objazd podczas zamknięcia ulicy Zamkowej

W związku z przebudową skrzyżowania dróg gminnych ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego,  Mieszka I i ks. Granata z drogą wojewódzką nr 749 ul. Iwo Odrowąża i Zamkową w Końskich czekają nas w najbliższych dniach spore utrudnienia drogowe.

W dniu 18 września br. (poniedziałek) od godz. 7.00 do 17.00, w związku z koniecznością wykonania odcinka sieci kanalizacji deszczowej w ul. Zamkowej w Końskich, zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu. Ulica Zamkowa, na odcinku od skrzyżowania z ul. 16-go Stycznia do ul. ks. Józefa Granata, zostanie zamknięta dla ruchu kołowego. Objazd do ul. Iwo Odrowąża został wyznaczony przez ul. Pocztową i Ks. Granata, natomiast objazd do 16-go Stycznia, ul. 1-go Maja, Sportową i Partyzantów.

REKLAMA

Ponadto, w dniu 20 września br. (środa) od godz. 7.00 do 17.00, w związku z koniecznością wykonania odcinka sieci ciepłowniczej w ul. Iwo Odrowąża, na odcinku od skrzyżowania z ul. Spółdzielczą do ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.

Wyznaczony objazd podczas zamknicia ulicy Iwo Odrowąża

Objazd został poprowadzony ul. 1-go Maja, Sportową, Partyzantów i Zamkową, do ul. Mieszka I, ul. Spółdzielczą, Łazienną, Piłsudskiego, Plac Kościuszki, Ks. Granata, Zamkową.

REKLAMA

One thought on “Będą utrudnienia drogowe w centrum Końskich

  1. KRUP pisze:

    Najbardziej niepotrzebne rondo w Polsce 😅

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *