REKLAMA

’BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE!’ Prelekcje edukacyjne już w środę!

Już w środę o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Końskich przy ul. Stanisława Staszica 5 odbędą się prelekcje z zakresu bezpieczeństwa. Zajęcia poprowadzone zostaną przez przedstawicieli policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz psychologa. Inicjatorem akcji jest Koło Gospodyń Wiejskich w Brodach, we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Końskich. Wstęp wolny!

REKLAMA

Źródło: Starostwo Powiatowe w Końskich.

Celem spotkania jest uświadomienie przybyłych osób, jak reagować w sytuacjach wszelkiego rodzaju zagrożenia. Podczas wydarzenia poruszone zostaną również kwestie związane z szeroko rozumianym zarządzaniem kryzysowym, sytuacjami stresowymi oraz pojawiającej się dezinformacji.

REKLAMA

Prowadzący opowiedzą także o tym, jak nieść pomoc uchodźcom i sobie nawzajem, jak nie dać się oszukać naciągaczom, o bezpiecznym korzystaniu z internetu oraz o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i gospodarstwie domowym.

O powyższych aspektach bezpieczeństwa opowiedzą funkcjonariusze policji i straży pożarnej, pracownicy służb medycznych oraz psycholog. Spotkanie odbędzie się w formie otwartej. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych, a zwłaszcza seniorów.

Źródło: Powiat Konecki.

REKLAMA

One thought on “’BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE!’ Prelekcje edukacyjne już w środę!

  1. 12 pisze:

    Jak reagować na ludzi tolerujących przez wiele lat handlarzy nielegalnym alkoholem…? Wytruli 10% męskiej populacji ich wsi.
    Piją, pili i będą pić. A ty się odp… bo(…). Bo skorzystamy z usług naszych kolegów w policji.

Dodaj komentarz