REKLAMA

Bezpieczny Szpital Przyszłości. Szefowie świętokrzyskich szpitali na wizycie studyjnej

W czwartek 23 maja Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza w Końskich w ramach wizyty studyjnej „Bezpieczny Szpital Przyszłości” gościł delegację z 13 szpitali. Spotkanie było okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń.

REKLAMA

Do szpitala w Końskich przyjechali przedstawiciele m. in.: ze Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu, Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach, Świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji Czarniecka Góra, czy Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie.

REKLAMA

Wśród omawianych tematów dotyczących działalności Zespołu Opieki Zdrowotnej w Końskich były m.in.: wdrożenie procedury ZWR oraz innowacyjności w opiece nad pacjentem, senioralność w ochronie zdrowia z uwzględnieniem potrzeb Województwa Świętokrzyskiego.

Przewodniczącym Kapituły „Bezpieczny Szpital Przyszłości był dr n. med. Marek Tombarkiewicz, a prowadzącymi: Marcin Malinowski i Dariusz Szafrański. Jak podkreśla dyrektor koneckiego szpitala Anna Gil, takie spotkania to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy oraz praktyk związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa zdrowotnego, które wpływają na doskonalenie standardów opieki medycznej i podnoszenie jakości świadczonych usług.

Zdjęcia (ZOZ w Końskich):

REKLAMA

One thought on “Bezpieczny Szpital Przyszłości. Szefowie świętokrzyskich szpitali na wizycie studyjnej

  1. LUTEK pisze:

    tylko omawiane , a do lekarza specjalisty ,jak trzeba czekać rok, tak nic się nie zmieniło. TYLKO ZNAJOM OŚCI ,ALBO ZAPRASZAM ORYWATNIE. OBŁUDA W MEDIACH!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *