REKLAMA

Budowa lub remont dachu? Wybierz Dachbud ze Stąporkowa [wideo, zdjęcia]

Firma Dachbud mieści się w Stąporkowie przy ulicy Piłsudskiego 176. Oferuje kompleksową budowę dachów od więźby po najdrobniejsze szczegóły wykończenia. Specjaliści wybiorą dla nas i zamontują także okna dachowe. Wszystko to w bardzo konkurencyjnych cenach, które Dachbud osiąga dzięki przynależności do grupy Polskie Hurtownie Dachowe. Więcej o firmie przeczytacie na www.pphudachbud.pl. Kontakt telefoniczny: 509 397 713; 512 302 098. 

REKLAMA

Dachbud ze Stąporkowa stawia na najlepszej jakości blachy dachowe, dachówki, blachy gontopodobne. W ofercie znajdziemy materiały takich producentów jak Pruszyński, Ruuki, Plannja, czy Creaton. Duży wybór także okien dachowych Velux. Spejcaliści ze stąporkowskiego przedsiębiorstwa zajmą się także systemami rynnowymi w Waszym domu.

Pewnym jest, że kontaktując się z Dachbudem otrzymamy bardzo korzystną wycenę. Firma ma dostęp do materiałów w niezwykle dobrych cenach, między innymi dzięki przynależności do grupy Polskie Hurtownie Dachowe. Więcej o grupie może przeczytać na www.phd.pl.

REKLAMA

Oferta firmy:

Blachodachówki i blachy trapezowe
Dachówki cementowe i ceramiczne
Gonty bitumiczne
Dachówki z posypką
Łupek naturalny
Systemy rynnowe
Okna i wyłazy dachowe
Membrany dachowe
Akcesoria dachowe

Kontakt – Adres: ul. Piłsudskiego 176, Stąporków
Telefon: 509 397 713 oraz 512 302 098
Email: [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *