REKLAMA

Centrum Medyczne ONKO-DERM zaprosiło na dzień otwarty [wideo, zdjęcia]

W piątek w Końskich przy ulicy 3 maja 1 miał miejsce dzień otwarty Centrum Medycznego ONKO-DERM. W trakcie wydarzenia można było bezpłatnie się przebadać czy zapisać na wizytę. 

REKLAMA

Placówka otwarta została w czerwcu ubiegłego roku. Celem piątkowego spotkania było informowanie zainteresowanych o ofercie centrum.

– „W tej chwili zatrudniamy lekarzy specjalistów z takich specjalizacji, jak dermatologia, onkologia, pediatria, ortopedia, pulmonologia, interna, a od września również ginekologia” – mówiła dyrektor zarządzająca Renata Wleciał-Sykuła.

REKLAMA

Centrum Medyczne ONKO-DERM cały czas się rozwija. Do jego oferty dołączył gabinet ginekologiczny. Każdy, kto pojawił się w piątek mógł zapisać się na wizytę lub zabieg oraz otrzymywał broszurę informacyjną wraz z upominkami. O tym, co jeszcze czekało gości opowiedziała dyrektorka placówki.

– „W ramach naszego dnia otwartego można dzisiaj bezpłatnie zmierzyć sobie poziom glukozy, saturację oraz ciśnienie tętnicze. Co godzinę wykonujemy również pokazowe USG brzucha bądź tarczycy, a także dr Marzęcka wykonuje dermatoskopię zmian skórnych. Mamy przygotowane również upominki dla naszych pacjentów, każdy wyjdzie obdarowany materiałami informacyjnymi i preparatami do wypróbowania w domu”

ONKO-DERM znajduje się w Końskich przy ul. 3 maja 1, lokal B1, piętro 1. Numer kontaktowy: 797-202-088

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Centrum Medyczne ONKO-DERM zaprosiło na dzień otwarty [wideo, zdjęcia]

  1. JR pisze:

    Bardzo mili lekarze. Czuć że z powołania. Na wszystkie pytania odpowiadali w zrozumiałym języku👍. Dziękuję i polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *