REKLAMA

Choinka dla Bruna stanie przy UMiG Końskie

W czwartek przy Urzędzie Miasta i Gminy w Końskich stanie „Choinka dla Bruna”. To symboliczny akcent mający podkreślić pomoc od społeczności koneckiej dla chorego na nowotwór Bruna Słowińskiego. Na choince każdy będzie mógł zawiesić dowolną ozdobę. 

REKLAMA

REKLAMA

„To symboliczna inicjatywa. O godzinie 16:00 przy Urzędzie Miasta postawimy naszą charytatywną choinkę. To swego rodzaju podziękowanie dla wszystkich, którzy uczestniczyli w akcji pomocy dla chłopca. Zapraszamy każdego. Można przyjść, zawiesić dowolną ozdobę, spędzić też czas w gronie pomagaczy. Z tego miejsca bardzo dziękuje panu burmistrzowi Końskich za to, że pozwolił by choinka stanęła na placu przy Urzędzie Miasta i Gminy, Szkole Podstawowej w Rogowie za przekazanie drzewka oraz ogromnej ilości osób, które angażują się w pomoc, również przy tej akcji” – mówi nam Krzysztof Kamiński, jeden z inicjatorów zbiórek dla Bruna.

Przypomnijmy, że chłopca cały czas można wspierać wpłatami internetowymi TUTAJ, trwają też liczne aukcje, w tym z artykułami bożonarodzeniowymi na specjalnej grupie TUTAJ.

REKLAMA

One thought on “Choinka dla Bruna stanie przy UMiG Końskie

  1. ewa67-emerytka pisze:

    Społeczność Końskich i okolic, to NAJLEPSI, z najlepszych POMAGACZE. Miłych i zdrowych Świąt Wam życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *