REKLAMA

Cztery osoby ucierpiały w wypadku na Kieleckiej w Końskich [wideo, zdjęcia]

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło dziś około godziny 16.30 na ulicy Kieleckiej tuż przed wyjazdem z Końskich. Czołowo zderzyły się ze sobą Audi i Volkswagen. 

REKLAMA

W wypadku udział wzięło pięć osób z czego cztery wymagały transportu do szpitala. Ucierpiały też małe dzieci: dwie dziewczynki w wieku 1 roku i 4 lat.

Kierowca Audi podróżował w kolumnie samochodów wraz z żoną i dwójką dzieci. Rodzina jechała na wakacje w góry. Z nieznanych przyczyn w pewnym momencie 31-latek zjechał na drugi pas i uderzył w jadącego z naprzeciwka Golfa, którym kierował 26-latek. –„W wyniku zderzenia cztery osoby doznały obrażeń ciała i zostały przetransportowane do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.” – poinformował nas Tomasz Kruszyna, rzecznik prasowy koneckiej policji.

REKLAMA

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że najpoważniejszych obrażeń doznała pasażerka Audi. W jej przypadku potrzebny był transport Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do specjalistycznego szpitala. Dwójka dzieci wyszła ze zderzenia bez większych obrażeń. Natomiast kierowca Volkswagena ma złamany nos oraz liczne potłuczenia.

Zdjęcia:

Wypadek między Brodami i Końskimi (5)

REKLAMA

Dodaj komentarz