REKLAMA

Cztery zatrzymane prawa jazdy w jeden dzień

W ciągu jednego dnia policjanci z koneckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy aż czterem kierowcom. Jeden z nich pod wpływem alkoholu zderzył się z ciężarowym Renault. 84-20745

REKLAMA

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z koneckiej komendy, zatrzymali czterech kierowców, którzy złamali przepisy. Tym razem trzech kierujących przekroczyło o ponad 50 km/h dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym. W Końskich na ul. Kieleckiej 23- letni kierujący BMW bezpośrednio przed przejściem dla pieszych rozwinął prędkość 116 km/h. Na ul. Spacerowej kierujący Mercedesem 26-latek przekroczył prędkość o 58km/h, natomiast w Smykowie kierowca Mercedesa jechał z prędkością 105 km/h. Wszyscy trzej panowie utracili prawo jazdy na trzy miesiące, ponadto zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Wyższych konsekwencji może się spodziewać 28-latek, który w miejscowości Kapałów kierując Volkswagenem, zderzył się z ciężarowym Renaultem. Kierujący osobówką był pod wpływem alkoholu i miał ponad 1,5 promila alkoholu. Zatrzymanie prawa jazdy oraz wysoka grzywna to tylko część konsekwencji jakie poniesie mężczyzna.
„Nadal przestrzegamy przed konsekwencjami takich bezmyślnych zachowań. Pamiętajmy, że nie jesteśmy sami na drodze” – przestrzega Tomasz Kruszyna Rzecznik Koneckiej Policji.

REKLAMA

Źródło: KPP Końskie

REKLAMA

Dodaj komentarz