REKLAMA

Czy Sylwester miejski w Końskich się odbędzie? [wideo]

Wiele samorządów szukając oszczędności z uwagi na podwyżki cen energii podejmuje decyzje o rezygnacji z cyklicznych imprez takich jak kiermasze bożonarodzeniowe, czy otwarte imprezy sylwestrowe. Postanowiliśmy więc zapytać włodarzy Końskich o plany na powitanie roku 2023. 

REKLAMA

-„Na razie nie myślimy o tym, żeby zrezygnować z Sylwestra. Chciałem państwa zapewnić, że 31 grudnia w tym roku w Końskich będzie. I w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia będziemy świadkiem przejścia w Nowy Rok. Czy będzie to okazja do spotkania, czy nie to myślę, że za wcześnie o tym mówić. Ponieważ gmina tego typu spotkania robi z mieszkańcami w sposób skromny, czyli nie dla mieszkańców coś robimy, tylko razem z nimi, to prawdopodobnie nie zrezygnujemy z tej formy powitania Nowego Roku” – mówi burmistrz miasta i gminy Końskie, Krzysztof Obratański.

REKLAMA

Wydaje się więc, że miejski Sylwester 2022/2023 w Końskich się odbędzie. Nieznana jest jeszcze lokalizacja, w której zorganizowana zostanie impreza. Dom Kultury zmienił adres, a dodatkowo Park Miejski jest w remoncie. Gdzie tym razem będzie świętowane wejście w Nowy Rok? Kiedy tylko zapadną decyzje z pewnością Państwa o tym poinformujemy.

REKLAMA

5 thoughts on “Czy Sylwester miejski w Końskich się odbędzie? [wideo]

  1. Pospolity pisze:

    A może w Sierosławicach , nie było Dni Sierosławic to Sylwester dla tak zasłużonej wsi.

  2. Końskie pisze:

    A ja to bum chciał żeby tego burmistrza ch.. strzelił jeszcze przed sylwestrem

  3. Kamil pisze:

    Jak sylwester na zabetonowanymi rynku to może być problem z utrzymaniem równowagi po kielichu. Wykonawca nie potrafił utrzymać poziomu przy układaniu płyt. Obratanski niech szybko reklamuje. Trzeba to wszystko zerwać i ułożyć od nowa. Czego ten chłop się nie dotknie to spieprzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *