REKLAMA

Dachowanie na ulicy Zielonej w Końskich

Dzisiaj na ulicy Zielonej w Końskich dachował samochód osobowy. Mężczyzna, który prawdopodobnie kierował tym pojazdem mógł być pod wpływem alkoholu. Trwają czynności wyjaśniające.

REKLAMA

„Około godziny 14.30 na ulicy Zielonej w końskich doszło do dachowania pojazdu marki Rover. Na miejscu zastaliśmy 37-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o prowadzenie tym autem. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu, jednakże odmówił on badania stanu trzeźwości. Mężczyźnie została pobrana krew” – relacjonuje sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi konecka Policja.

REKLAMA

One thought on “Dachowanie na ulicy Zielonej w Końskich

  1. Oge pisze:

    Mieszkam w okolicy wiejskiej, gdzie w sąsiedztwie są dwaj dewianci nadużywający alkoholu. Alkohol i zaburzenie psychiczne łącznie wywołują u nich stale utrzymującą się agresję. Wynikiem są konflikty z powodu naruszania norm i to bardzo dotkliwego. Ich środowisko to akceptuje, stąd skupiają się na jednej osobie, na mnie. Policja nie podejmuje normalnych działań, nie otrzymują od niej żadnych upomnień. Dewianci są jak święte krowy. Oni nic złego nie robią, to ktoś się ich czepia. Dopóki nie wpadną wypadkiem po pijanemu, są bezkarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *