REKLAMA

Dobre występy naszych w A Klasie, słabsze w B Klasie

Za nami kolejny weekend zmagań na świętokrzyskich boiskach. Publikujemy wyniki drużyn z powiatu koneckiego w piłkarskich klasach A oraz B. 

REKLAMA

Zdjęcie z meczu Radiator$ Stąporków – Nida Sobków. Foto. Oficjalny Fanpage Radiator$ Stąporków

Bardzo emocjonująco było w Stąporkowie. Miejscowi Radiatorsi mierzyli się z Nidą Sobków. Do przerwy gospodarze prowadzili 2:1, a ostatecznie zwyciężyli 3:2. W niedzielę w tym samym czasie w Żelisławicach grała Tęcza Gowarczów i wygrała 5:2.

Radiator$ Stąporków – Nida Sobków 3:2
Gole dla stąporkowian: Karpiński, Łuczyński – 2

REKLAMA

Zieleń Żelisławice – Tęcza Gowarczów 2:5
Gole dla gowarczowian: Gałązka – 3, Ferensztajn, H. Cieślik

Na dwie kolejki przed końcem A Klasy Radiator$ zajmują czternastą pozycję w tabeli, która oznacza dla nich grę w barażu o utrzymanie. Tęcza jest dwunasta i ma zgromadzone o pięć oczek więcej.

W przyszłą niedzielę gowarczowianie na wyjeździe zmierzą się z Nidą Oksa, a stąporkowianie także na wyjeździe powalczą z Astrą Piekoszów.

W Klasie B w ostatni weekend naszym zespołom nie poszło aż tak dobrze. Klub Sportowy ze Smykowa zremisował w sobotę na boisku przy ulicy Południowej w Końskich z Płomieniem Wólka Kłucka 2:2, a KS Kamienna przegrała na wyjeździe ze Spartakusem II Daleszyce aż 3:0.

KS Smyków – Płomień Wólka Kłucka 2:2
Gole dla smykowian: Kołodziejczyk – 2

Spartakus II Daleszyce – KS Kamienna Wola 3:0

W następną niedzielę rozegrana zostanie już ostatnia kolejka świętokrzyskiej piłkarskiej Klasy B. O godzinie 11.00 w Końskich KS Smyków podejmie Skałę Tumlin, a Kamionka na wyjeździe zmierzy się z Unią Małogoszcz.

REKLAMA

Dodaj komentarz