Dołącz do bannergear! Oferta pracy

Firma PDC MEDIA sp. z o.o. – bannergear™ z siedzibą w Końskich poszukuje pracownika do produkcji, montażu reklam zewnętrznych. Kontakt w sprawie pracy: +48 605 885 285; [email protected].

Wymagania:**
samodzielność i zaangażowanie w powierzonych zadaniach
dobra organizacja pracy, dokładność, punktualność, wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
mile widziana umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (wkrętarki, piły)
prawo jazdy kategorii B mile widziane B+E lub C
doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie dużym atutem
dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
**ZAKRES OBOWIĄZKÓW:**
montaż i produkcja billboardów, wymiana banerów lub wyklejanie plakatów reklamowych na
wskazanym terenie.
**OFERUJEMY:**
bardzo dobre wynagrodzenie,
stałe zatrudnienie, 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony,
pracę w młodym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,
pracę przy realizacji ciekawych projektów,
szkolenia i kursy.
**Kontakt w sprawie pracy: +48 605 885 285; [email protected]

ogłoszenie płatne