REKLAMA

Dom Kultury organizuje półkolonie. Ruszyły zapisy [wideo]

Można już zapisywać swoje dzieci w wieku 7-12 lat do uczestnictwa w Wakacyjnym Klubie Dziecka, który organizuje Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. To półkolonie wypełnione zajęciami artystycznymi i integracyjnymi. 

REKLAMA

„W tym roku przygotowaliśmy dwa turnusy. Pierwszy rusza w terminie 8-12 lipca i już niestety jest obstawiony przez dzieciaki. Dosłownie w dwa dni 30 miejsc zostało zajętych. Czekają jeszcze miejsca w drugim turnusie – od 22 do 26 lipca. Uczestnicy Wakacyjnego Klubu Dziecka mogą spodziewać się przede wszystkim dobrej zabawy. To nie będzie żadna nudna nauka, ale przede wszystkim zabawa: w lepienie gliny, malowanie, rysowanie, naukę technik plastycznych. Będzie też zabawa w podchody jeśli pogoda pozwoli, będzie zabawa w różne gry – również te z dawnych lat. Będzie też muzyka, taniec. Natomiast w każdy piątek, czyli dzień kończący każdy turnus przyjedzie do nas animator z różnymi gadżetami. Zabawa będzie na pewno wspaniała. Zapraszamy!” – mówiła nam Marzena Kądziela, wicedyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich.

Zapisy prowadzone są w Domu Kultury przy ulicy Mieszka I-go 4, telefon 41 372 24 78. Udział w Wakacyjnym Klubie Dziecka jest bezpłatny. Zajęcia odbywać się będą w budynku dawnego Gimnazjum nr 2 przy ulicy Partyzantów w Końskich w godzinach 10 – 13.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *