REKLAMA

Dwie osoby ranne po wypadku w Jacentowie [zdjęcia]

Po godzinie 12 w niedzielę doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej 74 w Jacentowie. Wiemy, że po zdarzeniu dwie osoby są ranne, a utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać nawet do 3 godzin. W wypadku udział wziął jeden pojazd osobowy oraz trzy motocykle. 

REKLAMA

Foto: Iwona Siemko / Koneckie Patrole

„W zdarzeniu udział wzięło trzech motocyklistów oraz samochód osobowy bmw. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że motocykliści poruszali się w kierunku Kielc. Kierujący motocyklem marki yamaha trzeźwy 36-letni mężczyzna na łuku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w jadący z naprzeciwka pojazd osobowy marki bmw, którym kierował trzeźwy 36-latek. Następnie jadący za nim motocykliści aby uniknąć zderzenia wykonali gwałtowne manewry zmiany kierunku w wyniku czego każdy z nich stracił panowanie nad motocyklem wywracając się na jezdni” – informuje podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Kierujący yamahą został zabrany do szpitala ze złamaną kończyną, do szpitala trafiła także pasażerka bmw. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Wszyscy byli trzeźwi. Na ten moment droga jest zablokowana, a objazd poprowadzono przez krzyżówki radoszyckie.

REKLAMA

Zdjęcia (Koneckie Patrole, OSP Ruda Maleniecka):

Foto: Iwona Siemko / Koneckie Patrole

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *