REKLAMA

Dwie osoby w szpitalu po wypadku w Grabkowie [zdjęcia]

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia, które miało miejsce w dzisiejszy poranek w Grabkowie w Gminie Końskie.

REKLAMA

Dwie osoby w szpitalu po wypadku w Grabkowie

fot. PSP Końskie

O wypadku poinformował nas młodszy kapitan Jacek Suder z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich: –O godz. 06:08 do SKKP w Końskich wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w miejscowości Grabków. W zdarzeniu brało udział 5 osób. Wszyscy opuścili pojazdy przed przybyciem strażaków na miejsce.” Natomiast o szczegółach opowiada sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich – „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Grabków na drodze wojewódzkiej 746 kierujący pojazdem Audi A3 22-latek zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z jadącym prawidłowo z naprzeciwka Renault Trafic, w którym za kierownicą siedział 64-latek. Obaj panowie byli trzeźwi.”

W wyniku zdarzenia 4 osoby wymagały udzielenia pierwszej pomocy, jednakże dwie z nich, kierowcę audi oraz pasażera z renault w stanie nie zagrażającym życiu przetransportowano do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo, utrudnienia mogą potrwać do około dwóch godzin.

REKLAMA

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *