REKLAMA

Dwóch zawodników Boxing Końskie zostało mistrzami województwa łódzkiego!

Dwóch zawodników klubu Boxing Końskie w weekend wzięło udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Boksie, które zorganizowano w Opocznie. Nasi pięściarze zdobyli tytuły w swoich kategoriach.  Mowa o Robercie Zubie i Marcinie Suchenku. 

REKLAMA

Obaj zawodnicy podczas turnieju reprezentowali klub KSW KO Opoczno. Marcin Suchenek w swoim debiucie, w kategorii senior 71kg wygrywa jednogłośnie na punkty z Olafem Rachwalakiem z ŁKS Łódź Boks. Walka daje mu awans do finału. W niedzielę Marcin podejmuję walkę z kolejnym zawodnikiem ŁKS. Po niełatwym pojedynku eliminuje Mateusza Borkowskiego poprzez jednogłośną decyzję sędziów i zdobywa złoty medal.

REKLAMA

Tego samego dnia w kategorii junior 67kg do ringu wychodzi Robert Zuba. Swoją walkę z reprezentantem GARDA Bełchatów Piotrem Kasprzakiem pewnie wygrywa poprzez techniczny nokaut w 3 rundzie tym samym zdobywając tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego w boksie.

Na co dzień  zawodnicy trenują w klubie Boxing Końskie pod czujnym okiem trenera Kamila Patyka. Podczas zawodów opiekę nad nimi sprawował także opoczyński szkoleniowiec Adam Pokusa.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz