REKLAMA

Dzień Rodziny 2024 w SOSW w Baryczy [wideo, zdjęcia]

We wtorek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy miał miejsce Dzień Rodziny, czyli wydarzenie łączące w sobie obchody Dnia Matki i Dnia Dziecka. Starostwo Powiatowe w Końskich przekazało niezwykły prezent ośrodkowi.

REKLAMA

Piknik rozpoczął się w godzinach porannych. Mimo niezachęcającej pogody nie odwołano Dnia Rodziny i wszyscy mogli się wspólnie bawić. W programie były występy artystyczne, przygotowano też grilla dla chętnych. W trakcie wydarzenia rozstrzygnięto też konkursy plastyczne dla dzieci.

REKLAMA

– „Jesteśmy na pikniku rodzinnym w SOSW w Baryczy, organizowanym wespół z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki i dnia patrona. Dzieci będą dzisiaj wspólnie się bawić, będziemy mieć dużo atrakcji, zabaw. Mamy nadzieję, że pogoda w końcu też się poprawi, ale humory wszystkim dopisują” – mówi dyrektor SOSW w Baryczy Jan Słuszniak.

Ważnym elementem wydarzenia było przekazanie przez władze powiatu koneckiego niezwykłego prezentu dla ośrodka. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Baryczy otrzymał pojazd, marki Mercedes, do transportowania młodzieży. Pomieści on 21 osób.

W pikniku rodzinnym uczestniczyli między innymi: Świętokrzyski Kurator Oświaty Piotr Łojek, starosta konecki Grzegorz Piec wraz z zastępcą Jarosławem Staciwą, członkowie Zarządu Powiatu Dariusz Banasik i Danuta Leśniewicz, przewodniczący prezydium Rady Powiatu Grzegorz Jóźwik, naczelniczka wydziału Polityki Społecznej, Oświaty i Zdrowia w Końskich Agata Centkowska, a także dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Krzysztof Stachera.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Dzień Rodziny 2024 w SOSW w Baryczy [wideo, zdjęcia]

  1. LUTEK pisze:

    Te prezenty to z kasy tych politykierów. Co tam robi Banasik. Jak radio szwagra……………..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *