REKLAMA

Ekologiczny spektakl na Dzień Mamy [wideo, zdjęcia]

Uczniowie klasy II z Prywatnej Szkoły Podstawowej w Końskich stworzyli ostatnio piękne dzieło teatralne – spektakl pt. „Zielony Kapturek”. W środę zaprezentowali je rodzicom, ale wkrótce widowisko zobaczy większa liczba widzów. 

REKLAMA

Przedstawienie przygotowano z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, a w środę połączono je z życzeniami dla rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci będą prezentować to przedstawienie już w najbliższą niedzielę w Parku Miejskim na festynie o godz. 14.30 w ramach Koneckich Dni Profilaktyki.

Sztukę wystawiono także do konkursu i to z pozytywnym skutkiem! Widowisko zakwalifikowało się do drugiego etapu I Przeglądu Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych ” Uwaga! Dzieci na scenie”. Organizowanego przez Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Uczniowie z Prywatnej Szkoły Podstawowej wraz z 4 przedszkolami i 10 szkołami wezmą udział w głównym etapie, który odbędzie się 9 czerwca  na scenie teatru w Kielcach. Główną nagrodą w przeglądzie jest występ podczas Święta Kielc w Teatrze Lalki i aktora „Kubuś” w przedostatni weekend czerwca.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *