REKLAMA

Fair Play walczą o awans. Potrzebują wsparcia kibiców!

Już w środę o godzinie 19:40 w hali sportowej w Stadnickiej Woli siatkarze Fair Play Końskie zagrają trzeci półfinałowy, a zarazem decydujący o awansie mecz z drużyną z Masłowa. Wsparcie kibiców jest tu niezwykle potrzebne! 

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24

Półfinały Świętokrzyskiej II Ligi rozgrywane są do dwóch zwycięstw. W pierwszym starciu z Masłowem nasi siatkarze byli górą zwyciężając u siebie 3:2 (relacja TUTAJ), w drugim pojedynku lepsi byli rywale wygrywając u siebie 3:1. O awansie zadecyduje więc trzeci mecz, który rozegrany zostanie w hali w Stadnickiej Woli w środę o 19:40. Jego zwycięzca zagra w finale z ekipą Cerrad Orlicz Suchedniów. Ten kto wygra finał awansuje do I Ligi, jego przegrany będzie miał jeszcze szansę na awans po meczu barażowym (z jedną z ekip z I Ligi). Trzymamy kciuki za to by w kolejnym sezonie do Końskich zawitała siatkówka na jeszcze wyższym poziomie!

REKLAMA

Zapowiedź: Półfinał II Ligi Świętokrzyskiej Siatkówki, Fair Play Końskie – Masłów, środa 01.03.2023, godz. 19:40, hala sportowa w Stadnickiej Woli. 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *