REKLAMA

Fałków zaprasza na Zenka! Koncert już w sobotę [wideo]

Już w sobotę 3 czerwca na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czermnie wystąpi megagwiazda muzyki disco-polo, przez niektórych określanych nawet jako król polskiej muzyki – Zenek Martyniuk z zespołem Akcent! To z okazji Pikniku Rodzinnego, który przygotowuje samorząd gminy Fałków. Początek koncertu Zenka o godzinie 18:00. Wystąpią też cygański Zespół Liza oraz Kapela Stąporkowska. Nie zabraknie również wielu swojskich pyszności. 

REKLAMA

Piknik w Czermnie na placu przy tamtejszej Szkole Podstawowej rozpocznie się o godzinie 16:00 od występów dzieci z miejscowych szkół oraz przedszkoli. O 17:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy z powitaniem gości, a tuż po nim ruszy program dla dzieci z elementami profilaktyki.

REKLAMA

O 18:00 dla wszystkich wystąpi Zenon Martyniuk z grupą Akcent – nie zabraknie największych hitów tej gwiazdy disco-polo.

„Zapraszam wszystkich serdecznie na festyn rodzinny Czermno 2023 przy Szkole Podstawowej w Czermnie w sobotę 3 czerwca – o godzinie 16:00 zaczynamy. Jeśli chodzi o gwiazdy wieczoru to będzie Zepół Akcent, ale i będzie zespół cygański, ale i lokalna Kapela Stąporkowska. Wszystkich serdecznie zapraszam, bo będzie też gastronomia – czermińskie jadło, poczęstunek za darmo: kapusta z grochem, kugiel, kiełbaski z grilla. Czekamy w sobotę, 3 czerwca”  – zaprasza Henryk Konieczny, wójt gminy Fałków.

Na godzinę 19:00 zaplanowano Biesiadę Cygańską z Zespołem Liza, a o 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z kapelą stąporkowską. Festyn połączony będzie z dniem dziecka i w związku z tym organizatorzy na placu zapowiadają dużą ilość atrakcji dla najmłodszych, a dla starszych przewidziano poczęstunek lokalnymi potrawami oraz wspólne grillowanie.

W imieniu gminy Fałków zapraszamy do Czermna w sobotę 3 czerwca. Sponsorem imprezy są Państwo Justyna i Łukasz Maciejczyk ze Skórnic.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *