REKLAMA

Ferie zimowe w Radoszycach z nagrodami

Ferie zimowe organizowane przez burmistrza Miasta i Gminy Radoszyce odbędą się w dniach 19-21 lutego w hali sportowej w Radoszycach. Na uczestników czekają ciekawe zajęcia i konkursy z nagrodami.

REKLAMA

Pierwszego dnia przewidziano liczne atrakcje dla najmłodszych dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw, gry i zabawy, animacje, konkursy i konkurencje z nagrodami, malowanie buziek, kącik zabaw dla maluchów, wata cukrowa, popcorn, dla wszystkich upominek w postaci kolorowego balona i słodkości. Organizator zapewnia wodę dla uczestników. Dzieci muszą być pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.

REKLAMA

Drugi dzień upłynie pod znakiem ciekawych zagadek i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. W grze terenowej „Eko detektywi” do wygrania laptop, XBOX, czy smartfon, w konkursie escape room „Wygraj ze smogiem” do zdobycia dla zwycięskiej grupy nagrody, każda o wartości 300 złotych. Organizator zapewnia wodę dla uczestników oraz poczęstunek w postaci pizzy.

21 luty to Dzień Otwartych Drzwi. Hala będzie dostępna dla zainteresowanych, będzie można zagrać w siatkówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego, czy badmintona. Organizator zapewnia wodę dla uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w feriach zimowych jest wyrażenie zgody uczestnika, a w przypadku dzieci – rodziców lub innych opiekunów prawnych na udział w feriach, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym.

Karta zgłoszenia, regulamin ferii oraz poszczególnych konkursów dostępne są TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *