REKLAMA

Ferie zimowe z Koneckim Centrum Kultury. Na dzieci czekają ciekawe zajęcia

Koneckie Centrum Kultury zaprasza dzieci do wzięcia udziału w zajęciach, które odbędą się podczas ferii zimowych. Zapisy ruszyły w środę 17 stycznia.

REKLAMA

Obowiązują zapisy na pojedyncze zajęcia tematyczne do wyboru. Jedno dziecko może się zapisać na maksymalnie 3 różne zajęcia z instruktorami KCK. Dodatkowo dla dzieci od 6 lat odbędą się ferie z Agencją Eventową Patigo – obecność dzieci z opiekunami (koszt 40 zł, ilość do 50 osób) oraz wybuchowe zajęcia chemiczne dla dzieci od 7 lat (koszt 20 zł, ilość w grupie – 30 osób).  W dniach 13-18 lutego zorganizowana zostanie płatna wystawa pająków. Koneckie Centrum Kultury zaprasza również na ferie z planszówkami dla dzieci i dorosłych w dniach 12-16 lutego oraz 19-23 lutego. Wstęp jest wolny.

REKLAMA

Zapisy odbywają się tylko osobiście w Koneckim Centrum Kultury od 17 stycznia w godz. 9.00-18.00.

Do wzięcia udziału w zajęciach zaprasza również Wiejski Dom Kultury w Rogowie. W programie m.in. pieczenie ciasteczek, tańce, karaoke, eksperymenty chemiczne czy zajęcia bungee fitness i trampoliny z instruktorką Leonidą Sobczyńską. Obowiązują zapisy pod numerem 506 800 174.

Oferta zajęć płatnych i bezpłatnych dostępna jest na plakatach poniżej:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *