REKLAMA

Fundacja Złoty Grosz chce wspierać dzieci, dorosłych i zwierzęta [wideo]

Fundacja „Złoty Grosz” powstała w marcu bieżącego roku. Jej celem jest wspieranie potrzebujących, zarówno ludzi w każdym wieku, jak i zwierzaki czy schroniska.

REKLAMA

Póki co w ramach fundacji działa jedna osoba – jej założycielka Agnieszka Staciwa. Zaczęło się prozaicznie, od udostępniania postów na Facebooku, które miały na celu zbieranie charytatywnie osób potrzebujących. Prezeska opowiedziała w naszym studiu o celach swojej jednostki:

– „Skupiamy się na pomocy osobom chorym, dzieciom, osobom starszym, niepełnosprawnym, ale nie tylko. W statucie naszej fundacji są zawarte cele, gdzie działania są również ukierunkowane na osoby, którym przydarzyły się jakieś nagłe sytuacje. Dla osób starszych, emerytów też będziemy podejmować działania. Skupiamy się także na pomocy dla zwierząt, także wachlarz naszych celów statutowych jest dosyć szeroki”

REKLAMA

Dotychczas fundacja przeprowadziła akcję wsparcia Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kawęczynie, gdzie dostarczone zostały słodycze, zabawki, odzież i środki finansowe, a także zbiórkę dla chorej dziewczynki.

Agnieszka Staciwa ma dużo planów na przyszłe działania. Chciałaby wspierać zarówno osoby chore, jak i zwierzęta czy też pomagać ludziom poszkodowanym w wyniku klęsk żywiołowych czy innych nagłych zdarzeń.

Całą rozmowę na temat fundacji Złoty Grosz znajdziecie w materiale wideo powyżej.

Informacje kontaktowe:

Strona internetowa: zloty-grosz.pl

Email: [email protected]

Tel: 783 190 183

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *