REKLAMA

Gminny Dzień Dziecka w Rudzie Malenieckiej [zdjęcia]

Gry, zabawy, dmuchańce i mnóstwo innych atrakcji przygotowano na Gminny Dzień Dziecka w Rudzie Malenieckiej. Impreza odbyła się na placu przy miejscowej Szkole Podstawowej w poniedziałek 3 czerwca. 

REKLAMA

Na boisku szkolnym zebrali się uczniowie ZPPO w Rudzie Malenieckiej oraz Przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami. Na uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Nie zabrakło słodkiego upominku, dmuchanych zamków, popcornu, waty cukrowej, malowania twarzy oraz włosów, plecenia warkoczyków, zabawy z Minionkiem oraz wesołych gier i zabaw z nagrodami przy muzyce zapewnionej przez animatorów. Dla starszych uczniów zorganizowano sportowe rozgrywki zaplanowane przez nauczycieli. Na zakończenie na wszystkich czekało wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.

REKLAMA

Organizatorami święta dla najmłodszych mieszkańców były wójt gminy Ruda Maleniecka Jolanta Orman oraz Dyrektor Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej Dorota Zygmunt. Imprezę wspomógł także Nadleśniczy Nadleśnictwa Radoszyce Mateusz Garbacz.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *