REKLAMA

Gowarczów zaprasza rękodzielników do konkursu 'Lokalne RękoDZIEŁO’

CKiAL Gowarczów zaprasza rękodzielników do udziału w II Konkursie „Lokalne RękoDZIEŁO”. Prace można dostarczać do Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w tej miejscowości do 20 rześnia. Przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe! Regulamin znajdziecie TUTAJ

REKLAMA

Wójt gminy Gowarczów i Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu, które ma na celu popularyzację tradycji ludowych i bogactwa kulturowego regionu oraz promowanie i odkrywanie lokalnych twórców.

REKLAMA

W ramach projektu „Regionalnie Kulturalnie” po raz drugi organizowany jest konkurs promujący dorosłych twórców z terenu Konecczyzny „Lokalne RękoDZIEŁO” rozszerzony o wystawę dzieci i młodzieży „RękoDZIEŁKO”, które przez okres wakacyjny biorą udział w cyklu warsztatów z różnych technik sztuk plastycznych. Prace twórców na konkurs można dostarczać do CKiAL, do 20 września, zaś finał z wręczeniem nagród i otwarciem wystawy odbędzie się w sali kameralnej CKiAL w czwartek 23 września. W kolejnym dniu (24 września) o godz. 17:00 zapraszamy na koncertu pieśni regionalnych śpiewany przez lokalne zespoły ludowe: „Bębnowianka” oraz zaproszony zespół z terenu naszego powiatu.

Regulamin konkursu oraz szczegóły dostępne są na stronie internetowej CKiAL http://www.ckialgowarczow.naszdomkultury.pl/n,zapraszamy-rekodzielnikow-do-udzialu-w-ii-konkursie-lokalne-rekodzielo.

Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska 2021

Zdjęcia z podobnych działań realizowanych rok temu: 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *