REKLAMA

Groźna kolizja w Smykowie na DK 74

Dzisiaj w godzinach porannych na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Smyków doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego  Na szczęście nie było osób rannych.

REKLAMA

Groźna kolizja w Smykowie na DK 74

fot. facebook/Koneckie Patrole

Według Regionalnego Systemu Ostrzegania w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowy oraz jeden pojazd ciężarowy, zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Kielc. Natomiast młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Końskich informuje, że w pojazdach znajdowali się tylko kierowcy. Jeden z nich został przebadany na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego, a obecni tam strażacy JRG Końskie, OSP Kozów i OSP Królewiec zabezpieczyli teren i odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach.

O tym jak doszło do zderzenia opowiada sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich – „W miejscowości Smyków na skrzyżowaniu dróg kierujący oplem 65-latek chcąc wykonać manewr skrętu w lewo zatrzymał się aby przepuścić jadące z naprzeciwka BMW, którym kierowała 41-letnia kobieta. Natomiast jadący za oplem pojazd ciężarowy kierowany przez 30-latka najechał w jego tył, a następnie siłą uderzenia niemieckie auto uderzyło w jadące z naprzeciwka BMW”

REKLAMA

W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

Zdjęcia: (PSP Końskie, facebook/Koneckie Patrole):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *