REKLAMA

Groźny wypadek w Korytkowie [zdjęcia]

W środę w nocy w Korytkowie w gminie Gowarczów doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Auto osobowe dachowało na drodze wojewódzkiej 728. Jedna osoba została poszkodowana. Policja ustala, czy w pojeździe był ktoś jeszcze. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że właściciel pojazdu był pod wpływem alkoholu.

REKLAMA

fot. OSP KSRG Gowarczów

Zdarzenie miało miejsce około godziny 1:30 w nocy. Na miejsce zdarzenia przyjechały trzy jednostki strażackie: OSP KSRG Gowarczów i dwie jednostki JRG Końskie.

– „Po dojeździe jednostek na miejscu zdarzenia zastaliśmy samochód po dachowaniu znajdujący się na jezdni. Osobie poszkodowanej została udzielona pierwsza pomoc do czasu przybycia ZRM. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu akumulatora a następnie przeszukaniu okolicy w poszukiwaniu pozostałych osób poszkodowanych które najprawdopodobniej będąc w szoku uciekły z miejsca zdarzenia. Osób tych nie udało się odnaleźć. Po ukończeniu pracy policji miejsce zdarzenia uprzątnięto z pozostałości oraz plam ropopochodnych. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana. Po około 4 godzinach działań powróciliśmy do koszar” – relacjonują druhowie z OSP KSRG Gowarczów.

REKLAMA

 

fot. OSP KSRG Gowarczów

Według relacji policji właściciel pojazdu znajdował się pod wpływem alkoholu.

– „Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dziś około godziny 1:30 w Korytkowie, na drodze wojewódzkiej numer 728, kierujący pojazdem marki BMW na prostym odcinku drogi z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn stracił panowanie na pojazdem i dachował. Na miejscu zastano właściciela pojazdu, u którego w organizmie było blisko 1,5 promila alkoholu. Został on zabrany do szpitala z urazem nogi. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia” – informuje sierż. szt. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Policja ustala jeszcze, czy w pojeździe znajdowały się inne osoby oraz kto kierował autem.

Zdjęcia (OSP KSRG Gowarczów):

REKLAMA

One thought on “Groźny wypadek w Korytkowie [zdjęcia]

  1. aaa pisze:

    z nie ustalonych przyczyn he he BMW ,PRĘDKOŚĆ ,I ALKOHOL , trzeba powołać komisje ds wypadku ,może to wina brzozy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *