REKLAMA

Grzegorz Braun odwiedzi Końskie

Kandydujący z list do Europarlamentu kontrowersyjny poseł Grzegorz Braun odwiedzi Końskie. Na spotkanie z nim można przyjść… z gaśnicą. 

REKLAMA

O Grzegorzu Braunie głośno jest niemal nieustannie. To kontrowersyjny polityk o skrajnie prawicowych poglądach. I choć jest przeciwnikiem Unii Europejskiej do kandyduje do Europarlamentu. Braun odwiedzi Końskie na trasie swojej kampanii w sobotę 18 maja. Początek spotkania o godzinie 11:00 na Placu Kościuszki (Rynek w Końskich).

REKLAMA

Organizatorzy spotkania przekazali nam, że jako element dodający kolorytu temu spotkaniu, możliwe będzie podpisanie gaśnic przyniesionych przez mieszkańców –„One swoją historię zapisały w dziejach najnowszych Parlamentu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej” – czytamy w informacji prasowej.

REKLAMA

6 thoughts on “Grzegorz Braun odwiedzi Końskie

 1. Mefisto pisze:

  Co to znaczy skrajnie prawicowe?

 2. Nie lubię Brauna pisze:

  @Mefisto
  To znaczy, że jest dzbanem, który najchętniej zamknąłby nas w mentalnym średniowieczu (:

  • Mefisto pisze:

   W średniowieczu też były takie poglądy obok innych. Chodzi o metody realizowania swoich poglądów, a nie o nie same.

 3. Ja pisze:

  Myślę, że wybierając swojego kandydata do Europarlamentu każdy z nas powinien kierować się tylko jednym: wybrać tego, kto zadba opolskie interesy, a nie o unijne. A to jest nie do pogodzenia: albo Polska, albo UE.

 4. Mieszkaniec gminy pisze:

  Jak to jest ,że jakiś czas temu redakcja TKN24 ogłosiła że cenzuruje komentarze?, gdyż rzekomo wnoszą hejt. Hejt? a może po prostu słowa prawdy w oczy kolą władze. W przypadku Brauna komentować można? Cóż za zbieg okoliczności

 5. konieczko pisze:

  Braun to prawdziwy bezkompromisowy patriota,dlatego jego oponenci polityczni próbują go obśmiewać i przedstawiać w niepoważnym świetle.Prawda jest taka,że to odważny i myślący zawsze po polsku gość.Jest też posłem w obecnym sejmie.Za zgaszenie żydowskiego świecznika w sejmie jest ścigany przez prokuraturę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *