REKLAMA

I Piknik Rodzinny w DPS-ie [zdjęcia]

We wtorek 28 maja w Domu Pomocy Społecznej w Końskich odbył się I Piknik Rodzinny. Wydarzenie było okazją do podsumowania projektu „Podaruj czas”, zaprezentowania umiejętności artystycznych mieszkańców DPS-u oraz integracji.

REKLAMA

Piknik zgromadził mieszkańców Domu wraz z rodzinami oraz gości, a byli nimi: starosta konecki Grzegorz Piec, wicestarosta Jarosław Staciwa, członkowie Zarządu Powiatu Danuta Leśniewicz i Dariusz Banasik oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Końskich Urszula Przygodzka wraz z zastępcą Izabelą Kaliś. Pojawili się także Wiktor Tutaj i Magdalena Gwóżdź – prezes i wiceprezes Regionalnego Centrum Wolontariatu z Kielc.

REKLAMA

Podczas wydarzenia podsumowano projekt „Podaruj czas”, organizowany w DPS przez wolontariuszy z Regionalnego Centrum Wolontariatu z Kielc. Podczas spotkania mieszkańcy DPS-u którzy tworzą zespół ,,Rozśpiewany Zakątek” zaprezentowali swoje umiejętności teatralno-wokalne. Część artystyczną uświetnił występ zespołu ,,Królewiaczki” pod kierunkiem instruktorki Agnieszki Nowackiej ze Szkoły Podstawowej w Królewcu.

Po zakończeniu części oficjalnej na wszystkich czekały liczne niespodzianki: konkursy z nagrodami, tańce, gorąca kiełbasa i kaszanka z grilla, lody i słodkie przekąski.

Zdjęcia (archiwum DPS w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *