REKLAMA

II Festiwal Zup w Niekłaniu z Arbuzazuzą już niebawem [wideo]

Już w sobotę 25 maja w Niekłaniu Wielkim będzie miał miejsce II Festiwal Zup. To niezwykle ciekawe wydarzenie kolejny raz wesprze influencerka Zuzanna Lisowska, znana w Internecie jako Arbuzazuza. Zgłoszenia trwają do soboty 11 maja do godziny 12:00.

REKLAMA

Podczas wydarzenia, grupy uczestników będą na żywo przygotowywać różne zupy, według swoich przepisów. Dzieło kulinarne oceniać będzie jury, które oceni smak, klarowność, sposób podania, prezentację ogólną i estetykę stoiska. Udział będą brać grupy złożone z trzech lub czterech osób.

REKLAMA

Zgłoszenia trwają do soboty 11 maja, do godziny 12:00 poprzez formularz (Link TUTAJ). W nim zamieszony jest też regulamin festiwalu.

– „Mamy bardzo cenne nagrody, ale oprócz nich i samego festiwalu, mamy też świetnie rozwiniętą strefę chillu. Będą w niej leżaczki, gdzie będzie można właśnie pochillować, będzie strefa dla dzieci, gdzie będą mogły się pobawić z naszymi wolontariuszami. No i oczywiście, wszyscy przybyli goście będą mogli spróbować ugotowanych zup” – mówią organizatorki.

Wydarzenie organizuje fundacja Inspiracja i Rozwój wraz z Centrum Młodzieży i Wolontariatu oraz gościem specjalnym – influencerką Zuzanną Lisowską, znaną szerzej jako Arbuzazuza. Festiwal odbędzie się w sobotę 25 maja o godzinie 12:00 w Niekłaniu Wielkim koło Starej Piekarni.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *