REKLAMA

III edycja Koneckiej Ligi Pływackiej już w sobotę

Pływalnia miejska w Końskich, UKS Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji oraz Burmistrz Miasta i Gminy Końskie zapraszają w sobotę 8 października o godzinie 10:00 na III edycję Koneckiej Ligi Pływackiej. Uczestnictwo w zawodach jest bezpłatne.

REKLAMA

III edycja Koneckiej Ligi Pływackiej odbędzie się 8 października o godzinie 10:00 w Pływalni Miejskiej w Końskich. Organizator zaprasza do wzięcia udziału chłopców i dziewczęta urodzone w latach 2008-2013. Turniej przewiduje podział na 4 grupy wiekowe damsk0-męskie oraz trzy style pływackie. Zawodnik ma prawo startu w dwóch konkurencjach pływackich.

REKLAMA

Zbiórka uczestników o godzinie 10:00, zgłoszeń należy dokonywać w dniu zawodów.  Za miejsca 1-3 w każdej kategorii wiekowej przyznawane są medale i upominki. Podczas zawodów nie obowiązują przepisy technicznego pływania PZP i FINA, obowiązuje dobra zabawa. Zawody przeprowadzone zostaną w podziale na grupy wiekowe, seriami na czas. Pomiar czasu ręczny. Zakończenie spodziewane jest o godzinie 12:30, jednak organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie czasowym.

Godzinowy program imprezy:

10:00 Zbiórka zawodników, odebranie kluczyków do szafek i pakietów startowych

10:20 Otwarcie zawodów

10:30 Rozpoczęcie zawodów

2013 i młodsi 25 metrów chłopcy i dziewczęta z przyborem, styl dowolny

2012-2011 25 metrów, styl dowolny motylkowy

2008 i starsi, 25 metrów styl dowolny motylkowy

12:30 przewidziane zakończenie zawodów i wręczenie medali

Rozstawienia serii dokona organizator na podstawie kolejności zgłoszeń, ilość torów 6, temperatura wody 29 st. C.

Organizatorami są Pływalnia Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi w Końskich, UKS Koneckie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji oraz Burmistrz Miasta i Gminy Końskie

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *