REKLAMA

Iwona Wielgus dziękowała w Końskich za wsparcie dla Lewicy [wideo, zdjęcia]

Iwona Wielgus swoją kampanię wyborczą rozpoczynała i kończyła na Konecczyźnie. Pomimo nie otrzymania mandatu Posła na Sejm RP nie zapomina o swoich wyborcach i już po wyborach dalej się z nimi spotyka. W piątek gościła w Końskich.

REKLAMA

W piątek w Restauracji Starbex miało miejsce spotkanie sympatyków Lewicy z naszego regionu – przy wspólnym stole usiedli ludzie związani z Sojuszem Lewicy Demokratycznej i Wiosną. To pierwsze pokampanijne spotkanie podsumowujące, ale przede wszystkim był to czas na rozmowy o przyszłości Lewicy i wspólnych działaniach na poziomie lokalnym –„Cieszymy się z powrotu Lewicy do Parlamentu, jesteśmy przekonani, że wprowadzi to nową jakość dla polskiej demokracji. A my swoją pracą chcemy wspierać naszych Posłów i Posłanki” – powiedziała do zgromadzonych Iwona Wielgus, przedstawicielka świętokrzyskiej Wiosny.

Rozmowy dotyczyły planów połączenia obu partii tj. Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Wiosny Roberta Biedronia, które najprawdopodobniej odbędzie się zaraz na początku przyszłego roku –„To dobra wiadomość, ponieważ tegoroczne wybory parlamentarne pokazały, że tylko wspólne działanie i połączenie sił jest gwarancją sukcesu polskiej Lewicy” – podkreślał na spotkaniu Dariusz Sapieja związany od lat z konecką Lewicą.

REKLAMA

„Wszyscy jesteśmy zgodni, że połączenie doświadczenia SLD i świeżości Wiosny zaowocuje” – dodawał. Celem Lewicy jest co najmniej współrządzenie. Najbliższe wyzwanie to wybory prezydenckie i do tego działacze zaczynają się przygotowywać. Kolejne spotkanie sympatyków Lewicy w Końskich będzie miało miejsce jeszcze w grudniu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz