REKLAMA

Jechał za szybko w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

W miejscowości Brody policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zatrzymali do kontroli mężczyznę, który jechał za szybko w terenie zabudowanym. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

Wczoraj policjanci z koneckiej drogówki kontrolowali prędkość kierowców w Brodach, w miejscu naniesionym na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Uwagę mundurowych zwrócił osobowy volkswagen. Pomiar prędkości tego pojazdu wykazał, że kierowca jechał swoim autem 105 km/h w miejscu, gdzie dozwolone jest 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli. Za kierownicą znajdował się 50- letni mieszkaniec Końskich. W związku z nadmiernym przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna na trzy miesiące stracił swoje prawo jazdy. Policjanci ukarali go również wysokim mandatem, a do konta kierowcy dopisanych zostało również 10 punktów karnych.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Jechał za szybko w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

  1. Yorg pisze:

    To mi wyczyn co dziesiąty tak jezdzi a koneccy herosi powinni chyba zastać odznaczeni , kpina i żenada , komendant nie pozwala na komórkach na komendzie grać to chłopaki do………..pokazują co potrafią hehehe

Dodaj komentarz