REKLAMA

Jolanta Orman z jednogłośnym absolutorium w gminie Ruda Maleniecka [wideo, zdjęcia]

We wtorek w Rudzie Malenieckiej miała miejsce sesja absolutoryjna Rady Gminy. W trakcie obrad głosowano nad przyznaniem wotum zaufania i absolutorium wójt Jolancie Orman.

REKLAMA

W sesji udział wzięło 13 radnych, dwoje było nieobecnych. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z działalności samorządu podczas ostatniego roku. Głosowanie było jednogłośne. Wszyscy zebrani zdecydowali się poprzeć wotum zaufania oraz przyznać absolutorium wójt Jolancie Orman.

REKLAMA

– „Cieszę się bardzo wynikiem tego absolutorium. Głosowanie przebiegło w jak najlepszym porządku. Wszystkie głosy były za. Na ten sukces, jakim jest uzyskanie przez wójta absolutorium pracuje duża grupa osób działających w strukturach Urzędu Gminy, w strukturach poszczególnych jednostek, wszystkim tym osobom należą się słowa uznania i podziękowania. Wszyscy razem pracujemy na markę, jaką jest nasza gmina” – komentuje Orman.

Po głosowaniach przyszedł czas na przedstawienie przez przewodniczących poszczególnych komisji planu działania na najbliższy czas.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *