REKLAMA

Już dziś KSSPR rozpoczyna nowy sezon! Duże zniżki na bilety!

W sobotę o godzinie 18:00 KSSPR Końskie rozpocznie nowy sezon w grupie D I Ligi Mężczyzn od meczu z ASPR Zawadzkie. W nowej kampanii zespół poprowadzi duet trenerski Arkadiusz Bąk / Mirosław Curyło. Na pierwszy mecz władze klubu przewidziały szereg zniżek cen biletów. 

REKLAMA

Przypomnijmy, że w KSSPR w sezonie 2022/2023 będzie występował wraz z dziesięcioma innymi zespołami w grupie D I Ligi Mężczyzn. Konecczanie nowe rozgrywki rozpoczynają w sobotę, a zakończą je pod koniec maja przyszłego roku (pełen harmonogram gier znajdziecie TUTAJ).

REKLAMA

W sobotę o 18:00 „Konie” w hali przy Stoińskiego zawalczą z ASPR Zawadzkie. Władze klubu przygotowały specjalne promocje dla studentów i dla posiadaczy Karty Seniora.

Bilety: 10 zł normalny, 7 zł ulgowy (z Kartą Seniora 5 zł), studencka zniżka (dla tych co już studiują i tych, którzy dopiero rozpoczynają swój pierwszy rok akademicki – bilet tylko za 1 zł!). Na wejściu do hali można płacić kartą.
Zapowiedź: KSSPR Końskie – ASPR Zawadzkie w ramach I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, grupa D, sezon 2022/2023, sobota 25 września, godzina 18:00.
Zapraszamy do kibicowania! 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *