REKLAMA

Już niebawem odbędzie się Antoniów Rock Fest! Znamy szczegóły [wideo]

W piątek 12 lipca nad zalewem w Antoniowie w gminie Radoszyce rozpocznie się dwudniowa impreza Antoniów Rock Fest. To już trzecia edycja tego festiwalu muzycznego. Na scenie wystąpią gwiazdy muzyki rockowej i metalu, a wśród nich Łydka Grubasa czy Lej mi pół.

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 15:00. Wtedy na scenie pojawi się zespół The United Tears. Potem kolejno wystąpią Inclusion, Kornik, UZI, a o 19:25 odbędzie się koncert grupy Lej mi pół, po których przyjdzie pora na Łydkę Grubasa.

REKLAMA

Sobotnia impreza także rozpocznie się o 15:00. Występy rozpocznie Killsorrow, następnie na deski wejdzie Zenek Kupatasa, po nim zjawi się Pull the Wire, a później Ornette, Flapjack i dzień zamknie KSU.

Osoby przyjezdne może zainteresować możliwość noclegu na polu kempingowym oraz darmowym polu namiotowym przy zalewie Antoniów.

– „Będą też atrakcje, jak Koło Gospodyń Wiejskich, które przygotuje dla nas regionalne, smaczne potrawy. Oczywiście plaża, piasek, pole kempingowe” – mówi Jan Salata ze Stowarzyszenia „Grajmy Razem”, które jest głównym organizatorem Antoniów Rock Fest.

Bilety można nabyć online poprzez serwis kup bilecik (TUTAJ) oraz w biurze festiwalu w dniach koncertów.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *